Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Sklep z wagami i akcesoriami do wag

SensorWag to prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo które w głównej mierze skupia się na produkcji, serwisie i sprzedaży wag elektronicznych. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w pracy z branży wagarskiej. Starannie dobieramy najlepszych dostawców by spełniać wysokie normy jakości. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszym klientom bardzo szeroki wybór wag elektronicznych legalizowanych i nielegalizowanych. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy znamy potrzeby naszych klientów dzięki temu możemy zaoferować akcesoria i części zamienne w bardzo konkurencyjnych cenach.

Szeroki wybór wag elektronicznych w naszej ofercie

Oferujemy Państwu zakupy przez Nasz sklep z wagami Ewagi.pl, który gwarantuje dostęp do wszystkich niezbędnych informacji oraz pełnej oferty cenowej przez 24h. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i służą wszelką pomocą oraz doradzą jaką wagę wybrać do potrzeb. Mogą Państwo dokonać zamówień, e-mailem lub bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Ostrowie Wielkopolskim. Nasz system logistyczny spełnia najwyższe wymogi dotyczące dostawy, czasu realizacji i wreszcie wysokiej jakości produktu. Za pośrednictwem sklepu internetowego ewagi.pl sprzedaliśmy ponad 10 tys. wag elektronicznych. Oferujemy wagi magazynowe, wagi platformowe, wagi sklepowe, wagi kalkulacyjne czy zwykłe wagi proste.

Posiadamy duże doświadczenie w branży

Zapracowaliśmy sobie tym na opinie profesjonalnej i rzetelnej firmy zarówno w środowisku wagarskim jak i wśród ponad 8 tys. zadowolonych klientów. Oferowane przez nas wagi oraz profesjonalne wsparcie techniczne wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu i handlu tj. wytwórnie pasz, rolnictwo, skupy złomu, recykling, sprzedaż opału, cementownie, hutnictwo, kopalnie kruszyw, zakłady wydobycia materiałów sypkich, magazyny, hurtownie oraz sklepy. Wagi to nasza pasja to więcej niż tylko biznes.

Witryna stworzona na platformie