Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jak przebiega proces legalizacji w naszej firmie?

 23 grudnia 2019

Legalizacja to potwierdzenie, że dokładność wagi mieści się w wyznaczonych przez normy granicach. Proces legalizacji dokonuje Urząd Miar lub posiadający specjalne uprawnienia Producent wagi pod nadzorem JEDNOSTKI NOTYFIKOWANEJ. Nasza firma świadczy usługi w zakresie legalizacji wag każdego rodzaju. Zapewniamy pełną obsługę, łącznie z załatwieniem wszelkich formalności i zgłoszeniem do Urzędu Miar.

Proces legalizacji przebiega w następujący sposób :

- przyjmujemy zgłoszenie urządzenia do legalizacji. Jeżeli urządzenie jest na stałe zainstalowane (np. waga samochodowa, kolejowa, platformowa itp.) specjalista udaje się na miejsce;

- uzgadniamy dogodny termin legalizacji;

- rozpoczynamy proces legalizacji od usunięcia usterek, regulacji oraz skalibrowania danego urządzenia;

- przygotowujemy pełną dokumentację legalizacji, m.in. wniosek i formularz do Urzędu Miar;

- zalegalizowana waga jest plombowana, a Klientowi dostarczane jest świadectwo legalizacji ponownej;

Atutem firmy SENSORWAG jest wykwalifikowana kadra pracowników, którzy zapewniają najwyższą jakość usług. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i sprzętowe do napraw oraz legalizacji wag oraz posiadamy własne wzorce legalizacyjne.

Witryna stworzona na platformie