Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jakie wagi wybrać do ważenia pieczarek ?

 07 stycznia 2020

Bardzo popularnym i bezawaryjnym produktem z przeznaczeniem do branży rolniczo-ogrodniczej są elektroniczne wagi ACSZ. Urządzenia te służą do pomiaru masy produktów takich jak pieczarki, boczniaki itp. Bardzo często te wagi wykorzystują producenci którzy pakują swoją produkcję na małych tackach. Wagi charakteryzują się bardzo dużą dokładnością pomiaru od 0,1g i nośnością do 30kg. Wagi ACSZ cechuje bardzo łatwa obsługa oraz dużą stabilność wyników pomiaru. Posiadają również funkcję liczenia sztuk, oraz czytelny podświetlany wyświetlacz LCD. Urządzenia zasilane są przez zasilacz 5V oraz wbudowany akumulator 4V/4Ah który pozwala na pracę urządzenia bez konieczności podłączania do prądu.

Szalka wykonana ze stali nierdzewnej, wysoko kontrastowy wyświetlacz LCD z polskim menu to cechy które doceniają klienci.   

Witryna stworzona na platformie