Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

...................../.....................Miejscowość/Data

 

 

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

 

Pouczenie: Należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy - termin odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od dnia kiedy Nabywca wszedł w posiadanie rzeczy (odbiór osobisty w siedzibie SENSORWAG bądź wydanie przez przewoźnika) lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik wskazana przez Nabywcę weszła w posiadanie rzeczy.

 

Robert Kuroszczyk, ul. Przeskok 53, 63-400 Ostrów Wielkopolski

fax.: +48 62 738 76 73

tel. +48  62 738 76 74

e-mail: [email protected]

 

Ja niżej podpisany(a) ........................................................................................................ zamieszkały w ........................................................., przy ul............................................................................................ niniejszym informuję o odstąpieniu w trybie art. 27 ustawy oprawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) od umowy sprzedaży następujących towarów ........................................................................................................................, data zawarcia umowy/nr zamówienia...............................................................................

 

 

 

 

Podpis (imię i nazwisko...................................................)

 

Witryna stworzona na platformie