Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O FIRMIE SENSORWAG

WIZJA FIRMY:

Chcemy, by firma SensorWag należała do liderów, którzy kształtują branżę wagarską w Polsce.

  • jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów i usług, która ciągle ulega zwiększeniu ze względu na dynamiczne potrzeby klientów.
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki któremu wykreowaliśmy markę SensorWag jako rzetelnego dostawcy wag elektronicznych.

MISJA FIRMY:

Naszą filozofią której jesteśmy wierni od 20 lat, to ciągłe inwestowanie w rozwój firmy. Dlatego staramy się jak najlepiej zrozumieć cel i potrzeby klienta by odpowiednio dopasować produkt do jego oczekiwań.

Dziś SENSORWAG to prężnie działające przedsiębiorstwo, które skupia się na produkcji, serwisie i sprzedaży wag elektronicznych.

By spełnić najwyższej jakości normy, współdziałamy tylko z najlepszymi, bardzo skrupulatnie dobieramy dostawców. Dzięki takiej współpracy możemy zaoferować klientom bardzo duży wybór wag elektronicznych legalizowanych i nielegalizowanych oraz akcesoriów w konkurencyjnych cenach.

Oferowane przez nas produkty oraz profesjonalne wsparcie techniczne wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu i handlu tj. wytwórnie pasz, rolnictwo, skupy złomu, recykling, sprzedaż opału, cementownie, hutnictwo, kopalnie kruszyw, zakłady wydobycia materiałów sypkich, hurtownie i sklepy.

 

Witryna stworzona na platformie