Liczenie sztuk czy to ważny parametr w jaki wyposażone są wagi ?

Liczenie sztuk czy to ważny parametr w jaki wyposażone są wagi ?

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 20 lat i specjalizuje się w produkowaniu i sprzedaży nowoczesnych wag elektronicznych, dedykowanych różnym gałęziom przemysłu. Tym, co wyróżnia oferowane przez nas urządzenia, jest możliwość kontroli liczby sztuk.

Liczenie sztuk to parametr w który wyposażone są niektóre przemysłowe urządzenia ważące z dużą dokładnością ważenia, ale co ważniejsze z możliwością liczenia sztuk na podstawie zdefiniowanego wzoru wagowego. Funkcja liczenia sztuk polega na umiejętności liczenia ważonego towaru o jednakowej masie np. podkładka pod śrubę. W tym celu wystarczy zważyć wzorzec masy np. 5 szt które mogą stanowić komplet. Waga to zapamiętuje i przeliczy automatycznie wagę jednej nakrętki.

Każda wyprodukowana przez nas waga licząca sztuki znacznie przyspiesza i optymalizuje pracę na taśmie produkcyjnej, jak również w sortowni. Jest łatwa w obsłudze i posiada czytelny wyświetlacz, a także kilka przydatnych funkcji, które dodatkowo usprawniają liczenie produktów.

Waga licząca sztuki

Po wrzuceniu dowolnej ilości podkładek uzyskujemy odpowiedź ile nakrętek znajduje się na szalce. Dzięki takiej  możliwości handlowiec może sprzedawać towary na szt a nie na kilogramy. 

Warunkiem jest oczywiście że wszystkie towary muszą być identyczne.

Precyzyjne wagi liczące sztuki

Produkowany przez naszą firmę sprzęt charakteryzuje się solidnym wykonaniem, niezawodnym działaniem oraz wysoką precyzją liczenia. To gwarantuje, że każda oferowana przez nas waga licząca sztuki świetnie spisuje się w różnego rodzaju firmach, np. zakładach produkujących tworzywa sztuczne, przedsiębiorstwach motoryzacyjnych oraz magazynach. Produkujemy wagi posiadające różny zakres ważenia, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać firmy reprezentujące rozmaite branże. Inna elektroniczna waga przyda się do liczenia śrub lub nakrętek, inna natomiast do określania ilości większych części samochodowych.

Fachowa pomoc przy wyborze wag liczących

Wszystkim przedsiębiorcom, których interesują nowoczesne i precyzyjne wagi, oferujemy profesjonalną pomoc w doborze najodpowiedniejszego dla nich sprzętu. Dzięki bogatej ofercie i dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów. Doradzamy np., która waga licząca najlepiej sprawdzi się podczas inwentaryzacji, a która będzie odpowiednia do pracy w terenie. Podczas udzielania rekomendacji odnośnie do wyboru sprzętu bierzemy również pod uwagę indywidualne oczekiwania finansowe danego klienta. Ceny oferowanych przez nas urządzeń są konkurencyjne na rynku, a różnice w cenie wynikają m.in. z tego, jakie parametry posiada dana elektroniczna waga oraz czy posiada ona legalizację czy też nie.

Dzięki temu, że prowadzimy sprzedaż online, nasze wagi liczące sztuki mogą zakupić klienci z całej Polski. Zalety oferowanych przez nas produktów doceniło już wiele przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Przedsiębiorcy przyznają, iż wysokiej jakości waga licząca to bardzo przydatny element wyposażenia zakładu czy magazynu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl