Czas i koszty dostawy

Wysyłka i czas dostawy

Transport jest jedną z wielu rzeczy, do których przykładamy bardzo dużą uwagę. Towar zapakowany jest zawsze w oryginalne kartony lub bezpieczne koperty bąbelkowe, a rozmiar kartonu specjalnie dopasowany do produktu(ów), który jest w nim wysyłany. Towar w środku jest w 100% bezpieczny i nie przemieszcza się w paczce. Firmy kurierskie z którymi współpracujemy to Raben, inPost, GLS. Istnieje możliwość odbioru własnego w siedzibie naszej firmy w Ostrowie Wielkopolskim.

Geodis

Transport firmą kurierską GEODIS dotyczy przede wszystkim towarów wielkogabarytowych. 
Czas dostarczenia przesyłek to gwarantowana dostawa 48h roboczych od daty nadania.  

 

     
Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Osoba robiąca zakupy przez Internet po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłkę otworzy się. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 2 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciągu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

 

 

Kurier GLS

Wysyłka kurierem GLS jest dla Państwa o tyle wygodna, iż czas dostarczenia przesyłki wynosi do 48 godzin roboczych na terenie całego kraju.

 

Odbiór własny w siedzibie firmy
Odbiór własny w siedzibie firmy możliwy jest w dni robocze w godzinach 08:30-15:30 pod poniższym adresem:
SensorWag

ul. PRZESKOK 53
63-400 Ostrów Wlkp.

 

Życzymy udanych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl