O firmie

Naszą filozofią której jesteśmy wierni od ponad 20 lat, to ciągłe inwestowanie w rozwój firmy. Dlatego staramy się jak najlepiej zrozumieć cel i potrzeby klienta by odpowiednio dopasować produkt do jego oczekiwań.

Dziś SensorWag to prężnie działające przedsiębiorstwo, które skupia się na produkcji, serwisie i sprzedaży wag elektronicznych.

By spełnić najwyższej jakości normy, współdziałamy tylko z najlepszymi, bardzo skrupulatnie dobieramy dostawców. Dzięki takiej współpracy możemy zaoferować klientom bardzo duży wybór wag elektronicznych legalizowanych i nielegalizowanych oraz akcesoriów w konkurencyjnych cenach.

Oferowane przez nas produkty oraz profesjonalne wsparcie techniczne wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu i handlu tj. wytwórnie pasz, rolnictwo, skupy złomu, recykling, sprzedaż opału, cementownie, hutnictwo, kopalnie kruszyw, zakłady wydobycia materiałów sypkich, hurtownie i sklepy.

Ewagi.pl: sklep internetowy z wagami i akcesoriami do wag.                                                                                                    
Działając na rynku od ponad dwudziestu lat, prowadzimy sprzedaż wag przeznaczonych do użytku w różnych gałęziach przemysłu. Są to profesjonalne urządzenia znajdujące zastosowanie w:

  • sklepach,                                               
  • magazynach,
  • halach produkcyjnych,
  • punktach gastronomicznych,
  • gabinetach pediatrycznych,
  • gospodarstwach rolniczych.

Mając na uwadze dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów, uruchomiliśmy sklep internetowy ewagi.pl, w którym można nabyć wagi bez konieczności wychodzenia z domu. Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, nasze produkty trafiają do klientów w całej Polsce. Urządzenia, które oferujemy, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i uznanych marek, zapewniając prostą obsługę oraz niezawodne funkcjonowanie przez długi czas.

 

Sprzedaż wag online
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wagowej stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym można nabyć solidne wagi. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób z województwa wielkopolskiego. Dzięki temu, że prowadzimy sprzedaż wysyłkową, jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalne urządzenie do ważenia praktycznie w każdy region Polski.
Zamówienia w sklepie ewagi.pl można składać również za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając email na adres sklep@ewagi.pl lub odwiedzając osobiście sklep stacjonarny w Ostrowie Wielkopolskim.
Poza urządzeniami sklepowymi i magazynowymi w asortymencie mamy także wagi:

Wszystkie oferowane przez nas produkty odznaczają się solidnymi, trwałymi konstrukcjami oraz czytelnymi wyświetlaczami. 
    

Wagi elektroniczne w ofercie naszego sklepu
Wykorzystywane w różnych sektorach gospodarki wagi elektroniczne, które oferuje nasz sklep, nadają się do kontroli masy zarówno mniejszych, jak i większych przedmiotów. Z tego względu mogą być stosowane nie tylko w sklepach, ale także na magazynach, halach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie są przyjmowane towary. Waga elektroniczna wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz oraz wytrzymałą szalkę ze stali nierdzewnej pozwoli na szybkie i bezproblemowe ważenie towarów, usprawniając funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Wagi sklepowe proponowane przez sklep internetowy ewagi.pl mogą pracować w każdych warunkach. Dzięki wbudowanym akumulatorom można je stosować nawet tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania sieciowego.


Wagi idealne do sklepów, hurtowni i magazynów
W zakres naszego asortymentu wchodzą nie tylko proste wagi sklepowe, które doskonale sprawdzają się do kontrolnego ważenia towarów. W ofercie mamy także solidnie wykonane wagi magazynowe i platformowe, które na powszechną skalę są wykorzystywane w przestrzeni produkcyjnej. Ich niewątpliwą zaletą jest duży udźwig, umożliwiający ważenie przedmiotów wiszących czy tych o niestandardowych gabarytach. Prowadząc internetowy sklep z wagami, proponujemy urządzenia legalizowane, które są stosowane w sprzedaży oraz przy rozliczeniach handlowych, a także nielegalizowane. 
Wagi z legalizacją używane przy sprzedaży konsumenckiej dają pewność, że ich dokładność mieści się w granicach wyznaczonych przez europejskie normy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl