Waga podwieszana, hakowa OCS P-1
Waga podwieszana hakowa OCS P-1

08.07.2024

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się naszej nowości jaką jest podwieszana waga OCS-P1.

Jest to stalowa, wytrzymała konstrukcja zaprojektowana do dźwigania ciężarów do 1000kg i ważenia ich z dokładnością do 0,5kg, ale jest w niej pewien haczyk...i to nie byle jaki! 
U dołu obudowy znajduje się gruby hak z zabezpieczającą zapadką i to na nim właśnie spoczywa ogromna odpowiedzialność jaką jest bezpieczne utrzymanie ciężaru.

Oprócz walorów wytrzymałościowych, które urządzenie tego typu powinno zdecydowanie posiadać mamy tu jeszcze podświetlany wyświetlacz LED, a na nim kilka intuicyjnych przycisków, pilot zdalnego sterowania, oraz możliwość używania alternatywnego zasilania.

Wszystko co zostało napisane powyżej zostanie zgłębione w dzisiejszym artykule, dlatego jeśli jesteś zainteresowany "kapitanem hakiem" i jego pomarańczowym mundurkiem to serdecznie zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
W pełni nierdzewna waga z legalizacją!
W pełni nierdzewna waga z legalizacją!

10.06.2024

Ta krowa na grafice nie znalazła się tu przypadkiem...
Ona patrzy na Ciebie wzrokiem zarówno pełnym nadziei jak i grozy.
Zupełnie tak jak by chciała Ci powiedzieć:

"Słuchaj Zbyszek, ta waga to prawdziwy deal, więc albo ją kupisz albo zawijam swoje wymiona z twojego gospodarstwa!"

Czy krowa ma rację? Czy warto jej posłuchać? 

W tym artykule poruszymy kwestię niezwykłej, legalizowanej, w pełni nierdzewnej wagi firmy Satis. Postaramy się przede wszystkim opisać wszystkie argumenty przemawiające za zakupem dokładnie tego modelu i w jakich sytuacjach okaże się on najbardziej użyteczny.  

Zapraszamy do przeczytania artykułu!

P.S. Tak, podjęliśmy współpracę z wyżej wymienionym zwierzęciem. Też tak na nas patrzyło ;)

czytaj całość »
Jaką wagę sklepową wybrać?
Jaką wagę sklepową wybrać?

07.05.2024

Jaką wagę sklepową wybrać? Jakie są najlepsze wagi sklepowe na stragan? Waga z legalizacją czy bez?

Jeśli w branży wagarskiej istnieje jakakolwiek sezonowość, to zdecydowanie tyczy się ona sezonu letniego i wysokiego zapotrzebowania na wagi sklepowe. To właśnie w tych cieplejszych miesiącach najwięcej sprzedawców od wczesnych godzin porannych rozstawia swoje stragany i sprzedaję swoje produkty. To właśnie wtedy zarówno lokalne warzywniaki jak i duże markety mają nowe dostawy świeżych, sezonowych owoców i warzyw, które rozchodzą się w mgnieniu oka.

Naszym zaś obowiązkiem w tym czasie jest oferowanie najwyższej jakości wag sklepowych, oraz dbanie o odpowiednie dopasowanie oferty pod samego klienta.


W tym artykule postaramy się przedstawić kilka propozycji wag legalizowanych jak i nielegalizowanych, które powinny sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom klientów. Nie wiesz jaką wagę zakupić? Ten artykuł Ci w tym pomoże! Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Legalizowane wagi magazynowe z wieżą świetlną!
Legalizowane wagi magazynowe z wieżą świetlną!

02.04.2024

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się nieco bliżej ciekawej wadze, z jeszcze ciekawszym akcesorium, a mowa tu dokładnie o modelu Satis BW+C-L. Urządzenie wyprodukowane przez renomowaną markę Satis, z pewnością nie stroni od rozmaitych funkcji, które mają za zadanie ułatwić codzienność osobom użytkującym. Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest dołączona do zestawu, kolorowa wieża świetlna mocowana do konstrukcji wagi.

Jakie funkcję kryje w sobie model Satis BW+C-L? Do czego służy wieża świetlna oraz jak ją ustawić?

Zapraszamy do przeczytania tego artykułu!

czytaj całość »
Nowość! Wagi Satis CPTL!
Waga Satis CPTL - Wpis

21.02.2024

Stary, dobry rynek wagarski, istniejący na tym świecie od zarania dziejów, w dzisiejszych czasach stale się rozwija. Choć jest to bardzo dobra wiadomość dla ich sprzedawców, to konsumentów może wprawiać w konsternację.
Rosnąca podaż wag oraz zróżnicowane potrzeby klientów mogą utrudnić wybór odpowiedniej wagi dla biznesu bądź do użytku prywatnego.

Z tego powodu konsumenci najczęściej sięgaja po produkty sprawdzonych, doświadczonych marek, które spełnią najśmielsze oczekiwania oraz przetrwają próbę czasu. 

Taką właśnie wagą jest nowy model od zasłużonego na rynku wagarskim producenta Satis, a w tym wpisie dowiesz się dlaczego jest ona odpowiednia dla Ciebie!

czytaj całość »
Wagi SATIS działają z kasą fiskalną!
Wagi SATIS działają z kasą fiskalną!

18 lipca 2023

Pewnie wielu z Was nie wie, że nasze legalizowane wagi sklepowe SATIS wyposażone są w złączę RS232, które umożliwia podłączenie ich do kas fiskalnych, drukarek czy komputerów.

Zainteresowani?

czytaj całość »
Jakie są konsekwencje braku legalizacji wagi?
Jakie są konsekwencje braku legalizacji wagi?

30 listopada 2022

Co grozi za używanie wagi bez aktualnej legalizacji?

Być może jak większość przedsiębiorców w obecnych, trudnych czasach próbujesz znaleźć oszczędności. Może myślisz o zakupie taniej wagi bez oceny zgodności? Może nie chcesz przedłużać legalizacji wagi od razu po jej wygaśnięciu? Nie są to dobre pomysły. Możesz na tym tylko stracić.

Sprawdź jakie są konsekwencje braku legalizacji wagi.

czytaj całość »
Jesień - czas zbiorów
Jesień - czas zbiorów

12 września 2022

Wielkimi krokami zbliża się jesień - pora zbiorów w wielu sadach owocowych i gospodarstwach rolnych... 

czytaj całość »
Po co mi ta legalizacja?
Po co mi ta legalizacja?

21 lutego 2022

Często wagi z legalizacją są droższe od tych bez. Kupujący mogą się więc zastanawiać, czy naprawdę potrzebują zalegalizowanej wagi. Kiedy zatem potrzebujemy wagi z legalizacją?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl