Nowość! Wagi Satis CPTL!

Waga Satis CPTL - Wpis

Co kryje w sobie nowy model?

Zacznijmy od samej marki...

Jeśli konkurencja stale rośnie, a nowi producenci pojawiają sie niczym grzyby po deszczu, zalewając rynek wagami wątpliwej jakości, to logicznym posunięciem będzie wybór marek, które budowały swoją renomę latami.

Dobrym przykładem będzie tutaj polski producent wag - Satis, który zaopatruję przedsiębiorców w wagi wysokiej jakości od ponad 20 lat, a jego dzisiejsza, legalizowana gwiazda: CPTL, daje nam dobre powody aby opisać ją w tym artykule.

Kompletna waga sklepowa

Czemu kompletna? Jest to odważne stwierdzenie, natomiast my sądzimy, że ta waga ma wszystkie funkcję, które są kluczowe podczas prowadzenia sprzedaży. Zwłaszcza w sklepach spożywczych, a to z racji atestowanej szalki nierdzewnej. Producent Satis jako jedyny w Polsce posiada atestowane szalki ze stali nierdzewnej, których bezpieczny użytek w handlu spożywką jest potwierdzony dokumentem.

Oprócz tego, standardem dla tej wagi są funkcję takie jak: kalkulacja ceny, zapamiętywanie ceny, tarowanie oraz zerowanie.

Warto również wspomnieć o zasilaniu sieciowo - akumulatorowym. W razie potrzeby waga wytrzyma około. 40 godzin na samym zasilaniu akumulatorowym.

W kwestii podłączenia wagi do kasy fiskalnej czy drukarki, producent pozostawia furtkę zwaną wejściem RS232, którego wybór jest opcjonalny, za dodatkową opłatą.

 

 

Podświetlenie LED oraz wodoodporna klawiatura

Producent Satis również pochylił się nad tymi, którzy nierzadko narażeni są na kaprys warunków atmosferycznych, albowiem do tego modelu zastosował membranową, wodoszczelną klawiaturę oraz podświetlane wyświetlacze z obu stron.
Szczerze wątpimy, że sprzedawca będzie stał z wagą pośrodku deszczowej nocy, natomiast te dwa udogodnienia przydatne będą chociażby bazarowym handlarzom karpii, zimową porą, kiedy dzień jest krótszy, a po godzinie 16 jest już ciemno.

 

 

 

 Dokładność pomiarów oraz legalizacja

Model CPTL oferowany jest w dwóch wariantach przedziałów wagowych (z wcześniej wspominanym, opcjonalnym wejściem RS232):

  • SATIS CPTL 6/15 - Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jest z dokładnością do 2g, a pomiędzy 6 a 15kg - z dokładnością 5g.
  • SATIS CPTL 15/30 - Dla towarów o masie do 15kg wynik ważenia wyświetlany jest z dokładnością do 5g, a pomiędzy 15 a 30kg - z dokładnością 10g.

Za odpowiednie ustawienie wagi względem podłoża odpowiada poziomiczka oraz regulowane nóżki, które jeszcze bardziej utwierdzają w przekonaniu o najwyższej dokładności pomiarów.

Waga jest również w pełni legalizowana*, co oznacza, że może służyć do rozliczeń handlowych.

*Legalizacja trwa począwszy od roku produkcji przez dwa następne lata bez ostatniego miesiąca.

 

Podsumowanie

Prezentacja Satis Sensorwag

Nowy model CPTL to wysokiej jakości urządzenie, które cechuje się funkcjonalnością na miarę potrzeb różnych biznesów.
Wsparta dobrymi podzespołami zapewnia żywotność na lata, a fakt, że w razie potrzeby producent oferuję również polski serwis daje poczucie pozakupowego bezpieczeństwa.

Jeśli interesuję Cię waga sklepowa o świetnym stosunku jakości do ceny to zapewne będzie to strzał w dziesiątkę!

Linki do aukcji:

SATIS CPTL 6/15 <- KLIK        SATIS CPTL 15/30 <- KLIK

SATIS CPTL 6/15 RS <- KLIK  SATIS CPTL 15/30 RS <- KLIK 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl