Jaką wagę sklepową wybrać?

Jaką wagę sklepową wybrać?

 

 

 

 

 

 

 

Jaką wagę sklepową wybrać?

Przy wyborze wagi sklepowej, polecamy zastanowić się jakie funkcję będą nas najbardziej interesować oraz czy potrzebujemy wagi z legalizacją, ponieważ będą to jedne z głównych czynników decydujących o cenie urządzenia. Poniżej przedstawiamy kilka egzemplarzy z legalizacją oraz bez, które z czystym sercem jesteśmy w stanie Państwu polecić!


CPTL SATIS

Waga Satis CPTL

Seria CPTL marki Satis jest jedną z naszych legalizowanych bestsellerów. Model ten ma bardzo przekonujące argumenty, które zachęcają do zakupu. Rzeczą rzadko spotykaną jest ceryfikowana szalka ze stali nierdzewnej 22 x 31cm, która pozwala na bezpośredni kontakt z żywnością. Dzięki wbudowanemu złączu RS (w wybranych egzemplarzach) istnieje możliwosć podłączenia wagi do drukarki, komputera bądź kasy fiskalnej. Wyraźne wyświetlacze z niebieskim podświetleniem oferują bezproblemowy odczyt danych dla sprzedającego, zaś kupującemu dedykowany jest wyświetlacz umieszczony na wysięgniku.

Funkcje: Kalkulacja ceny, tarowanie, zerowanie. obliczanie reszty, zapamiętywanie ceny, podświetlenie wyświetlacza

Model ten ma uniwersalne zastosowanie. Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej, a także przy kontroli dostaw towarów ważonych. Natomiast naszym zdaniem, szczególnie dobrze sprawdzi się w sprzedaży żywności.


ACSZ oraz ACSZ+

Model ACSZ to ezgemplarz nielegalizowany, co oznacza, że nie może służyć do rozliczeń handlowych. Jego największą zaletą jest stosunek jakości do ceny. Z racji posiadania funkcji liczenia sztuk oraz progów cieszy się szczególną popularnością wśród pieczarkarni. Waga jest solidnie wykonana, a wymiary szalki w zaleznosci od wybranego modelu to: 22x27 cm lub 23x34 cm. Wagę kontroluje się w sposób intuicyjny za pomocą 8 klawiszowej klawiatury. Odczyt danych umożliwia nam podświetlany na zielono ekran LCD. Model ACSZ+ oferuję zmianę koloru wyświetlacza na czerwony w trybie progowania. 

Funkcje: Liczenie sztuk, funkcja progów z sygnalizacją dźwiękową, zmiana jednostek ważenia, tarowanie, zerowanie

  • Link do modeli ACSZ -> Kliknij!
  • Prezentacja funkcji progowania w ACSZ+ -> Kliknij!

CWT-22 SATIS

Cieszący się dużą popularnością legalizowany model CWT-22 jest swego rodzaju wielozadaniowcem, a to za sprawą mnogości funkcji, które zapewnia. Tak samo jak w modelu CPTL posiada certyfikowaną szalkę ze stali nierdzewnej 22x31 cm, która pozwala na bezpośredni kontakt z żywnością. Ten egzemplarz wyróżnia się jednak na tle innych kolorowym wyświetlaczem w trybie progowania: Hi - czerwony, Ok - zielony, Lo - żółty oraz możliwością podłączenia wieży swietlnej. Cała waga jest solidnie wykonana, a klawiatura ma dobrze oznaczone, intuicyjne przyciski ułatwiające nawigację. 

Funkcje: tarowanie, zerowanie, ważenie kontrolne, liczenie sztuk, wywoływanie danych z pamięci, automatyczne wyłączanie, funkcja progów z sygnalizacją dżwiękową, kolorowy wyświetlacz

Mnogość funkcji pozwala na używanie tej wagi w sklepach, gastronomii, magazynie lub podczas paczkowania.


DY-748

DY748 to model budżetowy bez legalizacji, który oferuję świetny stosunek jakości do ceny. Ta prosta waga elektroniczna prócz podstawowych funkcji, posiada również możliwość kalkulacji ceny, a szalka wykonana została ze stali nierdzewnej 33x23 cm. Cechami charakterystycznymi tej wagi są podświetlane na zielono wyświetlacze LCD, po 3 z każdej strony. 

Funkcje: sumowanie ważeń, kalkulacja ceny, zmiana jednostek ważenia

Przeznaczona do pracy w pomieszczeniach. Dobrze sprawdzi się w magazynach, na halach produkcyjnych, zapleczach punktów sprzedaży przy przyjmowaniu towarów.


DY-818

DY 818 to również egzemplarz bez legalizacji. Cechą, która wyróżnia go od pozostałych jest przedni panel, który tak samo jak szalka, został wykonany ze stali nierdzewnej. Efektem jest bardzo schludny, solidny wygląd premium, którego ciężko jest się doszukać nawet w niektórych droższych wagach. Na nim zostały umieszczone 3 podświetlane na zielono wyświetlacze LED, które w sposób czytelny ukazują dane w języku polskim. Na szczególną uwagę zasługuję funkcja pamięci cen.

Funkcje: tarowanie, zerowanie, sumowanie ważeń, 6 klawiszy szybkiej pamięci, kalkulacja ceny, zmiana jednostek ważenia, włączanie / wyłączanie podświetlania

Wage cechuję uniwersalność. Dobrze się sprawdzi w terenie, na zapleczach sklepów, przy przyjmowaniu towarów, w sklepach, na bazarach i targowiskach, przy zbiorach owoców oraz przy segregowaniu warzyw i owoców.


CPT10 SATIS

Legalizowana waga Satis CPT10 to wysokiej jakości waga dwuzakresowa, która może być używana do rozliczeń handlowych. Posiada solidną obudowę, szalkę ze stali nierdzewnej, po 3 ekrany led z obu stron oraz intuicyjne oznaczoną, wodoszczelną klawiaturę membranową. Ten model posiada programowalne przyciski, a więc można przypisać do nich stała cenę. Wybrane modele posiadają złącze RS co pozwala na podpięcie wagi na przykład do kasy fiskalnej. Model CPT10 jest przede wszystkim dedykowany do  sprzedaży detalicznej.

Funkcje: Kalkulacja ceny, obliczanie reszty, regulowane stopy, auto-kalibracja, automatyczne wyłączanie, dwa zakresy ważenia

Uniwersalny model CPT10 dobrze się sprawdzi we wszelkiego rodzaju sprzedaży detalicznej.


Podsumowanie

Oto kilka naszych wyborów, natomiast nie jest to nasza pełna oferta. Wszystkie wagi sklepowe znajdziesz na naszej stronie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze wagi - zachęcamy do kontaktu:

 +48 510 097 730 / sklep@ewagi.pl


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl