Waga platformowa z legalizacją BWS [1,5x1,5m]
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SensorWag. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
- Nośność: 300kg, 600kg, 1,5t, 2t, 3t, 5t - do wyboru
- Dokładność: zależna od wybranej nośności
- Platforma: 150 x 150cm
- Miernik: BWS Satis
- Liczenie sztuk, HOLD, ważenie zwierząt, tarowanie, tarowanie wielokrotne, zerowanie, ważenie kontrolne, automatyczne wyłączanie
- RS232
- Obudowa miernika ze stali nierdzewnej
- Legalizacja do końca 11.2027
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BWS 1,5x1,5
Cechy produktu
PODSTAWOWE ATRYBUTY WYSZUKIWANIA WAG
- Zakres ważenia Do wyboru
- Typ wyświetlacza LCD (64mm ) z podświetleniem BWS
- Rozmiar szalki 1,5x1,5m
- Dokładność Zależna od wyboru modelu wagi
- Producent SATIS
- Legalizacja Opcjonalna
UZUPEŁNIAJĄCE ATRYBUTY WAG
- Typ wyświetlacza LCD
- Rodzaj zasilania akumulator 6V/4Ah zasilanie 230V/50Hz
- Temperatura pracy -10°C~40°C
- Masa wagi 120kg
- Wymiary opakowania 1,55 x 1,55 x 0,4
Opis
Legalizowana waga platformowa BWS idealnie sprawdzi się w wielu obszarach przemysłu, w halach produkcyjnych, magazynach. Często jest także wykorzystywana w skupach złomu czy zwierząt itp. Istotnym atutem wagi platformowej z możliwością legalizacji jest funkcja ważenia zwierząt, dzięki której urządzenie może służyć jako waga inwentarzowa. W narożnikach platformy umieszczono 4 czujniki, dzięki czemu pomiary są stabilne i poprawne, a urządzenie jest bardziej wytrzymałe. Konstrukcja pomostu została zbudowana z blachy stalowej ryflowanej malowanej proszkowo.
Legalizacja do końca 11.2027 - po jej wygaśnięciu oferujemy usługę ponownej legalizacji
Nie wiesz, do kiedy masz legalizację wagi? Sprawdź, jak rozpoznać legalizację, gdzie szukać oznaczeń oraz jakie dokumenty są potrzebne.

Na spodzie platformy zamontowano cztery stopy z możliwością regulacji, dzięki którym można wypoziomować wagę lub ustawić ją na dogodnej wysokości. W trakcie ustawiania wagi bardzo pomocna jest poziomiczka umieszczona w uchwycie wagi.

Oferowane wagi zostały wyposażone w wysokiej jakości miernik BWS z dużym i wyraźnym, podświetlanym wyświetlaczem LCD, który ułatwia odczyt wyników z dużej odległości.

Platforma została połączona z miernikiem wagowym za pomocą przewodu o długości 5m zabezpieczonego peszlem, dzięki któremu miernik można zamontować w dowolnym miejscu (np. powiesić na ścianie, położyć na stole itp.). Waga została wyposażona w bardzo czułe, analogowe, belkowe czujniki tensometryczne ze stali stopowej, firmy KELI. Ich zastosowanie w dużej mierze utwierdza w przekonaniu o dokładności pomiarów wagi.

![]()
Miernik wyposażony jest w złącze RS-232, która pozwala na podłączenie urządzenie do komputera czy drukarki.
![]()
![]()
Posiada zasilanie sieciowe AC220V/50Hz lub akumulatorowe 6V/4Ah
![]()
Funkcje wagi - Liczenie sztuk, HOLD, ważenie zwierząt, tarowanie, tarowanie wielokrotne, zerowanie, ważenie kontrolne, automatyczne wyłączanie
![]()
Legalizacja do końca 11.2027 - po jej wygaśnięciu oferujemy usługę ponownej legalizacji
Główne zalety produktu:
- Konkurencyjna cena
- Możliwość legalizacji - usługa dodatkowo płatna
- Łatwa, intuicyjna obsługa
- Atrakcyjny wygląd
- Solidna konstrukcja
- 3 lata gwarancji
- polski serwis, gwarancja oraz instrukcja obsługi.
Parametry wagi:
- Obciążenie maksymalne: 300kg, 600kg, 1,5t, 2t, 3t, 5t - do wyboru
- Dokładność odczytu: zależna od wybranej nośności
- Masa wagi: 120 kg
- Konstrukcja pomostu: stalowa
- Malowanie pomostu: proszkowe
- Platforma: 150 x 150 cm
- Klasa ochrony czujników: IP68
- Długość przewodu: 4.5m
- Model miernika: BWS SATIS
- Obudowa miernika: stal nierdzewna
- Klasa ochrony miernika: IP67
- Typ wyświetlacza: LCD z podświetleniem
- Wymiary miernika: 17x26cm
- Wielkość wyświetlacza: 64cm
- Wielkość cyfr: 52mm
- Zasilanie: wbudowany akumulator: 6V/4Ah lub zasilacz sieciowy: 230V AC/12V DC 1A
- Czas pracy na baterii: ok. 45h
- Wyjście RS232: TAK
- Temperatura pracy: -10°C~40°C
Funkcje wagi:
- Tara, Tara wielokrotna, Zero
- Ważenie kontrolne
- Liczenie sztuk
- HOLD - wstrzymywanie wyniku ważenia
- ANIMAL - ważenie zwierząt
- RS232 - możliwość podłączenie do drukarki czy komputera
- Zasilanie akumulatorowe
- Zasilanie sieciowe
- Automatyczne wyłączanie
- Regulowane stopy
- Legalizacja do końca 11.2027
Potwierdzeniem legalizacji jest tabliczka znamionowa znajdująca się z boku wagi oraz dokument deklaracji zgodności, który otrzymają Państwo wraz z zamówioną wagą.
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Instrukcja bezpieczeństwa
Warunki gwarancji
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.